spotify
Dalej fizycznie, ale bliżej ludzko

Podcast o tym, co pozytywnie zmieniła w relacjach społecznych pandemia.
Rozmawiamy o relacjach społecznych i o tym, jak je mądrze zweryfikować relacje i wyciągnąć ważne wnioski. Czy wyciągniemy wnioski z czasu zatrzymania po to, by lepiej i bardziej dojrzale żyć? Czy kwarantanna, oddalenie fizyczne od znajomych i przyjaciół, od życia towarzyskiego ale i zawodowego zmieni nas nieodwracalnie? To tylko niektóre pytania, na które padną ciekawe odpowiedzi. Dzięki temu podcastowi będziemy mogli spojrzeć w głąb siebie i być może znaleźć odpowiedzi na pytanie, co naprawdę w relacjach jest dla nas najważniejsze.

Rozmawiamy z:

Katarzyna Pawlikowska i Tomasz Sobierajski

Katarzyna Pawlikowska i Tomasz Sobierajski

Katarzyna:
Jedyna w Polsce „kobietolożka”, ekspertka w dziedzinie społecznych i konsumenckich zachowań kobiet. Autorka trzech książek i kilkuset publikacji oraz badań, między innymi psychografii Polek i Polaków 2018. Ekspertka ds. kobiet TVN i innych mediów (także cyklu „Kobiece DNA” w DD TVN). Felietonistka Onetu. Jedyna Polka prelegentka podczas „The Global Summit on Marketing to Women” w Nowym Jorku. Autorytet w dziedzinie komunikacji i zarządzania strategicznego, strateg, doradca biznesowy oraz keynote speaker.

Tomasz:
Doktor nauk humanistycznych w zakresie socjologii i adiunkt w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego. Zajmuje się socjologią, edukacją, socjologią zdrowia, wakcynologią społeczną i metodologią badań społecznych. Projektuje i realizuje badania dla polskich i zagranicznych organizacji rządowych, pozarządowych oraz firm. Autor kilku książek, kilkudziesięciu artykułów naukowych oraz ponad setki projektów badawczych.

Więcej podcastów:

Kultura
Natalia Koryncka-Gruz

Fascynująca Simona

Posłuchaj
Kultura
Agnieszka Smoczyńska

Mozaika milczenia

Posłuchaj
Kultura
Michał Witkowski

Podróż w stylu retro

Posłuchaj