spotify
Nigdy bez niej

Dlaczego kluczowi menadżerowie Grupy BNP Paribas zobowiązali się nie brać udziału w debatach w których nie ma kobiet, jak wiele jest do zrobienia w tej kwestii w Polsce, a także o równości, solidarności, stereotypach i o tym co z tym wszystkim ma wspólnego nowa wiceprezydent USA Kamala Harris. W podcaście z cyklu BNP Paribas Talks rozmawiają Monika Kordowska, dyrektor Zarządzający Pionu Ryzyka Operacyjnego, Kontroli Kredytowej i Przeciwdziałania Nadużyciom w Banku BNP Paribas oraz Olga Kozierowska, Prezeska Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką.

Rozmawiamy z:

Monika Kordowska i Olga Kozierowska

Olga Kordys Kozierowska

dziennikarka biznesowa, działaczka społeczna, ekspertka ds. różnorodności i polityk włączania. Prezeska Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką. Od ponad 12 lat wspiera rozwój zawodowy i osobisty kobiet. Inicjatorka Klubu Champions of Change działającego na rzecz równości w biznesie.

Monika Kordowska

Dyrektor Zarządzająca Pionem Ryzyka Operacyjnego, Kontroli kredytowej i Przeciwdziałania Nadużyciom w Banku BNP Paribas. Ekspert w zakresie zarządzania ryzykiem operacyjnym, posiada doświadczenie zarówno w procesach wdrażania, jak też rozwoju narzędzi i technik zarządzania ryzykiem operacyjnym, w branży bankowej oraz ubezpieczeniowej. Kapitan i jedna z liderek projektu KOBIETY zmieniające BNP Paribas, aktywnie angażuje się w kwestie aktywizacji kobiet i budowania ich potencjału. Prywatnie pasjonuje się rynkiem sztuki i historią sztuki oraz na niwie sportowej kontynuuje pasję siatkarską.

Więcej podcastów:

Kultura
Natalia Koryncka-Gruz

Fascynująca Simona

Posłuchaj
Kultura
Agnieszka Smoczyńska

Mozaika milczenia

Posłuchaj
Kultura
Michał Witkowski

Podróż w stylu retro

Posłuchaj