spotify
Pan od francuskiego odkrywa Bank BNP Paribas

Nie tylko o języku i Francji, tym razem Pan od francuskiego – w podcaście z cyklu BNP Paribas Talks – porozmawia o ekologii i pewnej szczególnej kampanii pokazującej zaangażowanie Banku BNP Paribas w promowanie otwartości
i równości, wzmacnianie ekologicznych postaw i wspieranie edukacji. Gośćmi Jacka Mulczyka-Skarżyńskiego są Dariusz Maciołek, CMO Banku BNP Paribas oraz Julia Czaban, absolwentka programu stypendialnego „Klasa” realizowanego przez bank
i uczestniczka programu Erasmus we Francji.

Rozmawiamy z:

Dariusz Maciołek

Dyrektor zarządzający pionem komunikacji, Bank BNP Paribas

Funkcję tę piastuje od lipca 2018 roku. Poprzednio związany z Aviva Polska, gdzie obejmował stanowisko Dyrektora Marketingu i Komunikacji Korporacyjnej. W BNP Paribas odpowiada za kreowanie silnej marki Banku, marketingowe wsparcie poszczególnych linii biznesowych, a także realizację nowej strategii Banku. Jest również odpowiedzialny za strategię i komunikację marketingową, rozwój kanałów społecznościowych, CSR oraz PR i komunikację wewnętrzną.
To doświadczony menadżer z ponad 17-letnim doświadczeniem w obszarze strategii marketingowej, aktywności sponsoringowych, komunikacji i mediów społecznościowych w sektorze finansowym (PZU, Rabobank, Provident)
oraz w branży energetycznej (PGE Polska Grupa Energetyczna).

 

Julia Czaban

Absolwentka programu Klasa Fundacji BNP Paribas

Uczęszczała do VII LO im. Juliusza Słowackiego w Warszawie. Aktualnie studiuje w Szkole Głównej Handlowej
w Warszawie, ale od września odbywa wymianę studencką w Toulouse School of Management we Francji.

Prowadzący:

Jacek Mulczyk-Skarżyński

Pan od francuskiego

Artysta edukacyjny i lider innowacji w nauczaniu. Jako pierwszy zaczął uczyć za pomocą mediów społecznościowych. Jego filmy podbijają serca osób znających francuski, marzących o nauce francuskiego, oraz tych, którzy z francuskim nigdy nie chcieli mieć do czynienia.

Więcej podcastów:

Natalia Koryncka-Gruz

Fascynująca Simona

Posłuchaj
Agnieszka Smoczyńska

Mozaika milczenia

Posłuchaj
Michał Witkowski

Podróż w stylu retro

Posłuchaj