spotify

Paperless w bankowości

Minął rok od inwestycji Banku BNP Paribas w Autenti. Michał Miszułowicz z Banku BNP Paribas oraz Grzegorz Wójcik z Autenti w rozmowie dla portalu fintek.pl opowiadają o wdrożeniu w życie idei paperless w bankowości i nie tylko.

Rozmawiamy z:

Michał Miszułowicz i Grzegorz Wójcik

Michał Miszułowicz rozpoczął karierę w bankowości  w 2005 r. Z Bankiem BNP Paribas jest związany od 2007 r. Na początku współpracy był odpowiedzialny za obsługę klienta korporacyjnego. Na przestrzeni lat związany z rozwojem nowych produktów i usług oraz ogólno-bankowymi projektami (m.in. PSD czy MiFID). Od 2016 roku zajmuje się innowacjami w bankowości. Jest organizatorem polskich edycji BNP Paribas International Hackathon oraz MIT Innovators under 35. W ramach Transformacji Cyfrowej współtworzył Kodeks Współpracy ze startupami. Mentor i juror w licznych programach akceleracyjnych. W BNP Paribas odpowiedziany za realizację strategii paperless we wszystkich obszarach Banku.

 

Grzegorz Wójcik to pomysłodawca i CEO projektu Autenti. Jest ekspertem w  obszarze internetu ze szczególnym uwzględnieniem mediów cyfrowych oraz e-commerce. Był jednym z założycieli portalu Interia.pl. Pracował też w Radiu RMF FM, TVN SA i w Grupie Onet. Jako przewodniczący Rady Nadzorczej PBI inicjował powstanie standardu pomiaru użytkowników w internecie. Był CEO Grupy Allegro, pełnił funkcje doradcze i relacji korporacyjnych dla Grupy Naspers (Allegro). Jest inicjatorem i współtwórcą Izby Gospodarki Elektronicznej oraz członkiem Rady e-Izby.

 

Więcej podcastów:

Kultura
Natalia Koryncka-Gruz

Fascynująca Simona

Posłuchaj
Kultura
Agnieszka Smoczyńska

Mozaika milczenia

Posłuchaj
Kultura
Michał Witkowski

Podróż w stylu retro

Posłuchaj