spotify
Rachunek za lockdown

14 marca 2020 r. w Polsce wprowadzono pierwszy lockdown, ograniczono możliwość przemieszczania się, zakazano spotkań większych grup, zamknięto galerie handlowe, lokale gastronomiczne, kluby fitness i wiele innych punktów. Czy była to dobra decyzja? Ile nas to kosztowało i jak ten pierwszy oraz kolejne lockdowny zmieniły nasze życie. Jak zmieniło się korzystanie z pieniędzy zgromadzonych w bankach? No i co wiemy o wirusie i chorobie po roku pandemii? Gościem Grzegorza Nawackiego, w podcaście z cyklu PB do słuchania, którego partnerem jest Bank BNP Paribas, jest m.in. Przemysław Furlepa, wiceprezes Banku BNP Paribas.

Rozmawiamy z:

Przemysław Furlepa

Wiceprezes Zarządu Banku BNP Paribas

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Odbył studia podyplomowe na Gdańskiej Akademii Bankowej, w Szkole Głównej Handlowej oraz na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Uczestniczył w licznych szkoleniach i warsztatach managerskich w kraju i za granicą.

Karierę zawodową rozpoczął w BPS Consultants Poland (Nielsen Marketing Research). Pracował jako Kierownik Zespołu Analiz w Wydawnictwie Papierów Wartościowych. Od 1996 roku był związany z ING Bankiem Śląskim, gdzie od stycznia do lipca 2017 r. pełnił funkcję dyrektora Zarządzającego Bankowością Detaliczną i był odpowiedzialny za Zarządzanie Bankowością Cyfrową i Segmentem Przedsiębiorców. Od października 2017 r. pełni funkcję Wiceprezesa Zarządu BNP Paribas Bank Polska S.A. odpowiedzialnego za Obszar Bankowości Detalicznej i Biznesowej.

 

Więcej podcastów:

Kultura
Anna Gacek

Ekstatyczna rewolucja lat 90

Posłuchaj
Aleksandra Belta - Iwacz

Czy opłaca się płacić za obowiązki domowe?

Posłuchaj
Bartłomiej Biga

Nie żal Ci wydawać na głupoty?

Posłuchaj