spotify
Szlachetny podcast, czyli o pomaganiu słów kilka

Szlachetna Paczka to inicjatywa, dzięki której tysiące rodzin każdego roku otrzymuje szansę na lepsze jutro. Dzisiejszy odcinek podcastu BNP Paribas Talks poświęcony jest temu projektowi, a jest tym bardziej wyjątkowy, ponieważ bank może pochwalić się największym wolontariatem pracowniczym w ramach Szlachetnej Paczki. O mądrym pomaganiu opowiadają gościnie i gość Ewy Tryjańskiej – Marlena Glezner, aktywna wolontariuszka Szlachetnej Paczki w Banku BNP Paribas, Dominika Langer-Gniłka, wiceprezeska Zarządu Stowarzyszenia WIOSNA oraz Andrzej Ząbek, członek Zarządu Fundacji BNP Paribas.

Rozmawiamy z:

Marlena Glezner

W bankowości od 14 lat, w BNP Paribas od prawie 4 lat, obecnie na stanowisku Dyrektora Oddziału w Drawsku Pomorskim w regionie Słupsk. Kobieta Zmieniająca BNP Paribas, współliderka Baltic Ladies, uczestniczka Women UP, Lokalna Ambasador Banku, mentorka w programie Zwolnieni z Teorii i Akademii Przywództwa, jedna ze Sustainability Officerów banku, wolontariuszka i liderka Szlachetnej Paczki. Aktywna uczestniczka bankowych i poza bankowych inicjatyw charytatywnych, rozwojowych i edukacyjnych.

Dominika Langer-Gniłka

Wiceprezes Zarządu i Dyrektor ds. Współpracy i Rozwoju Stowarzyszenia WIOSNA. Od początku pracy w Stowarzyszeniu
w roku 2008 odpowiada za stabilność finansową organizacji, pozyskiwanie funduszy na rozwój Szlachetnej Paczki
i Akademii Przyszłości oraz budowanie relacji z kluczowymi partnerami organizacji. Obecnie rozwija obszar współpracy
z partnerami biznesowymi i zajmuje się analizą efektywności oraz potencjału nowych projektów. Certyfikowany Marketer (CIM – Professional Diploma in Marketing), menadżer projektów (IPMA), fundraiser (Polski Certyfikat Fundrasingu). Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (Studia Europejskie), ukończyła również studia podyplomowe
z psychologii biznesu (Akademia Leona Koźmińskiego) i zarządzania Projektami (Wyższa Szkoła Europejska).

Andrzej Ząbek

Członek Zarządu Fundacji i dyrektor Biura Klientów Kluczowych Wealth Management Banku BNP Paribas.

Prowadzący:

Ewa Tryjańska – menedżerka ds. Mediów i PR w Stowarzyszeniu Wiosna. Wcześniej związana m.in. z Onetem. Prywatnie wielka fanka dobrych reportaży i Azji Południowo-Wschodniej.

Więcej podcastów:

Natalia Koryncka-Gruz

Fascynująca Simona

Posłuchaj
Agnieszka Smoczyńska

Mozaika milczenia

Posłuchaj
Michał Witkowski

Podróż w stylu retro

Posłuchaj