spotify
Z biznesu do IT

Jak wejść w świat IT nie mając z nim wcześniej zawodowo do czynienia, na czym polega praca analityka, na czym menadżera IT i jakie cechy trzeba mieć, by podołać wyzwaniom – o tym w podcaście w ramach cyklu „Zainspiruj się z Woman Update!” Agnieszce Chacińskiej z Kobiety Internetu opowiada Agnieszka Gramatyka, dyrektor Departamentu Rozwoju Systemów do Obsługi Klienta Detalicznego w Banku BNP Paribas.

Rozmawiamy z:

Agnieszka Gramatyka

Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w obszarze IT. Aktualnie odpowiedzialna za rozwój i utrzymanie systemów dla klienta Retail Banking. Wcześniejsze doświadczenie zdobywała w obszarze strategii biznesowej rozwoju produktów, analiz systemowych oraz Project Management’u.

Od kilku lat skoncentrowana głównie na transformacji zespołów wytwórczych IT z modelu „silosowego” do modelu DevOps zakładającego ścisłą współpracę pomiędzy rolami odpowiedzialnymi za projektowanie, wytwarzanie oraz eksploatację oprogramowania.

Prywatnie mama dwóch synów, którzy każdego dnia uczą ją jak budować trwałe relacje, wspierać drugiego człowieka szanując jego odrębność, decyzje i indywidualizm.

Więcej podcastów:

Kultura
Natalia Koryncka-Gruz

Fascynująca Simona

Posłuchaj
Kultura
Agnieszka Smoczyńska

Mozaika milczenia

Posłuchaj
Kultura
Michał Witkowski

Podróż w stylu retro

Posłuchaj