spotify
Zostań wolontariuszem Szlachetnej Paczki

Co to znaczy zrobić paczkę w swojej pracy, jak to wygląda w praktyce i czemu warto się zaangażować Dominice Langer- Gniłka, wiceprezes Stowarzyszenia Wiosna, opowiadają liderzy Szlachetnej Paczki w Banku BNP Paribas Karol Sendecki i Anna Siedlewska-Cieślińska.

Rozmawiamy z:

Anną Siedlewską-Cieślińską

Wieloletni pracownik Obszaru HR Banku BNP Paribas, uczestniczka wielu projektów społecznych. Prywatnie miłośniczka literatury s.f. i fantasy oraz sportu (medalistka Mistrzostw Polski i Świata w tańcu jazzowym dla amatorów), mama dwóch córeczek.

 

Karolem Sendeckim

Pracownik Banku BNP Paribas, aktywny wolontariusz w Banku: lider  Szlachetnej Paczki , realizuje projekty społeczne w ramach programu grantów, prowadzi lekcje bankowości. Miłośnik kawy oraz wypoczynku na świeżym powietrzu.

Prowadzący:

Dominika Langer-Gniłka

Wiceprezes Zarządu i Dyrektor ds. Współpracy i Rozwoju Stowarzyszenia WIOSNA. Od początku pracy w Stowarzyszeniu w roku 2008 odpowiada za stabilność finansową organizacji, pozyskiwanie funduszy na rozwój Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości oraz budowanie relacji z kluczowymi partnerami organizacji. Obecnie rozwija obszar współpracy z partnerami biznesowymi i zajmuje się analizą efektywności oraz potencjału nowych projektów. Certyfikowany Marketer (CIM – Professional Diploma in Marketing), menadżer projektów (IPMA), fundraiser (Polski Certyfikat Fundrasingu). Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (Studia Europejskie), ukończyła również studia podyplomowe z psychologii biznesu (Akademia Leona Koźmińskiego) i zarządzania Projektami (Wyższa Szkoła Europejska).

Więcej podcastów:

Natalia Koryncka-Gruz

Fascynująca Simona

Posłuchaj
Agnieszka Smoczyńska

Mozaika milczenia

Posłuchaj
Michał Witkowski

Podróż w stylu retro

Posłuchaj